Pasaulio benamių futbolo čempionatas HWC 2011 ( Paris,France)

Rugpūčio 28 d. Paryžiuje finišavo,dešimt dienų trukęs, 9- tasis pasaulio benamių futbolo čempionatas HWC 2011,kuriame dalyvavo ir Lietuvos komanda,sudaryta Kauno FK"Feniksas" pagrindu.

Viso čempionate dalyvavo 48- šalių vyrų komandos ir 16 moterų komandų.
      Pirmame etape pagal reitingą komandos paskirstomos į aštuonias grupes po šešias komandas. Lietuva pateko į grupę D kartu su Ukraina,Kosta Rika,Argentina,Graikija ir Japonija.Mūsiškiai 7:6 įvekė 2009 m.pasaulio čempionus Ukrainą,4:3 Graikiją, 9:2 Japoniją,4:3 Kosta Riką ir 5:8 nusileido Argentinai.Lietuva su 12 taškų tapo D grupės nugalėtoja. Į sekantį etapą pateko pirmas tris vietas užėmusios komandos.Lietuva pateko į grupę B kartu su JAV, Airija, PAR, Kenija ir MeksikaAirija įveikta 5:2, PAR 6:4, Kenija ir JAV nugalėtos po baudinių serijų ( pagrindinis laikas 7:7 ir 6:6 ) ir pralaimėta Meksikai 2:10. Gaila,bet pritrūko tik vieno įvarčio,kad B grupėje užimt antrą vietą.Pirmos ir antros vietos sudarė aštuonių komandų grupę kuri kovojo dėl pasaulio čempiono vardoTrečia ir ketvirta vietos pakliuvo į grupę,kuri kovojo dėl Paryžiaus Taurės. Letuva ketvirtfinalyje nusileido 4:8 Anglijai. Taip pat kovoje dėl vietų pralaimėta 7:12 Portugalijai ir 6:7 Olandijai.Bendroje įskaitoje Lietuva liko 16 -ta iš 48 -nių šalių. Čempionais tapo Škotai,finale 4:3 įveikę Meksiką.Treti liko Brazilai
     Benamių čempionatuose gali dalyvauti žmonės turintys problemų dėl alkoholio ar narkotikų vartojimo.Čempionatas buvo puikiai organizuotas.Atidarymas ir burtų traukimo ceremonija vyko garsiajame Stade de France, varžyboms teisėjavo tokie,praeity žinomi teisėjai kaip Kim Milton Nielsen iš Danijos.Varžybos vyko Eifelio bokšto pašonėje,Marso Laukuose.