HWC 2007 (Copenhagen,Denmark)

Homeless World Cup 2007 (Copenhaga)

2007.07.29-08.04 Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko penktasis Pasaulio Benamių Futbolo Čempionatas.
Dalyvavo 48 pasaulio šalių komandos:Afganistanas, Anglija, Argentina, Australija, Austrija, Brazilija, Burundis, Čekija, Čile, Danija, Kamerunas, Kenija, Kanada, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gana, Graikija, Honk Kongas, Vengrija, Airija, Italija, Kazakstanas, Indija, Kirkigstanas, Liberija, Lietuva, Lenkija, Meksika, Olandija, Norvegija, Portugalija, Rusija, Serbija, Škotija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, PAR, Šveicarija, Uganda, Ukraina, JAV, Zimbabvė, Zambija.

Lietuva pateko į G grupę:Meksika,Lietuva,Čekija,Austrija.
Rezultatai G grupėje: Lietuva-Austrija 9:2,Meksika-Čekija 6:5,
Lietuva-Meksika 8:4,Čekija-Austrija 10:1,
Lietuva Čekija 4:4(po baudinių 4:5,LT 1tšk,Čekija 3tšk.)
Austrija-Meksika 6:5

1.Lietuva 7tšk
2.Čekija 6tšk
3.Austruja 3tšk
4.Meksika 3tšk

Pirmos dvi komandos kovojo dėl 1-24 vietos,likusios dvi dėl 25-48 vietos.
Sekančiame etape Lietuvių priešininkais buvo F grupės antroji komanda
Lietuva-Liberija 2:6.
Pralošta pajėgiai komandai,kuri tik pusfinalyje nusileido Čempionams Škotams ir užėmė trečią vietą.
Sekantis varžovas buvo Brazilija,kuri pralaimėjo H gr.nugalėtojai Ukrainos komandai.
LietuvaBrazilija 12:3
Taip 24 komandos pasiskirstė į 4 grupes po šešias ir tęsė kovą vieno rato sistema.
Lietuva pateko į trečią grupę: Afganistanas,Kazakstanas,Gana,Čekija,Lietuva,PAR.
Rezultatai: Lietuva Čekija 4:4(4:5 po baudinių.LT 1tšk.Čekija 3tšk.)
Lietuva-Kazakstanas 6:7
Lietuva-PAR 4:3
Lietuva- Afganistanas 5:6
Lietuva-Gana 5:14

Lietuva užėmę penktą vietą trečioje grupėje.
Sekantis paskutinis etapas:
Prie pirmos grupės 6 komandų prisijungia dvi geriausios antros grupės komandos.Šis aštuonetas kovoja dėl Čempiono vardo ir pagrindinio prizo.Žaidžiama minuso sistema:1-8,2-7,3-6,4-5.Po to pusfinalis ir finalas.
Likusios antros grupės 4 komandos ir trečios 4 sudaro antrą aštuonetą ir tokia pat tvarka žaidžia dėl antro prizo- Copenhagos Taurės.Trečias pagal pajėgumą trofėjus -Cape Town Taurė.Lietuva pateko į trečią aštuonetą:Afganistanas, Lietuva, Serbija, Zambija, Prancūzija, Brazilija, Vokietija, Čekija.
Taip sudaromi sekantys aštuonetai irviso kovojama dėl šešių prizų.
¼ finalo: Lietuva-Vokietija 9:2
½ finalo :Lietuva-Zambija 10:5
Finalas : LietuvaSerbija 9-2

Iškovota Cape Town Taurė ir bendroje įskaitoje užimta 17-ta vieta
Komandai Copenhagoje atstovavo:Audrius Lubys, Viktoras Šveikauskas, Tomas Budreika, Stasys Pranevičius, Rytis Blažys, Arūnas Dapkus, Deivis Pasažauskas, Arūnas Želvys.
Treneriai:Giedrius Lubas,Darius Armalis.

Ačiū visiems kas mus palaike Copenhagos Town Hall aikštėje.