Mus remia:
 
Telekomunikacijų konsultantai
 
STP Trailers
 
Lietuvos aludarių gildija
 

 

Homeless World Cup 2010 Rio De Janeiro

    Rugsėjo 18-26 dienomis Brazilijos mieste Rio de Žaneire vyko  VIII -asis Pasaulio Benamių Futbolo Čempionatas,kuriame dalyvavo Lietuvos komanda,sudaryta FK"Feniksas" pagrindu. Viso šiame čempionate dalyvavo komandos iš 43 -ijų pasaulio šalių.Pirmame etape komandos buvo suskirstytos į aštuonias grupes po 5-6 komandas.Lietuvos komanda pateko į vieną grupę kartu su Rusijos,Graikijos,Čekijos ir Šveicarijos komandomis.Pralaimėta 4:6 Rusams, 2:5 Čekams,nugalėti  8:2 Šveicarai ir 6:3 Graikai.Grupėje užimta trečioji vieta,kuri garantavo patekimą tarp 24 - ių geriausių komandų.

    Sekančiame etape komandos vėl suskirstytos į grupes po šešias komandas,Lietuvos varžovai grupėje antrame etape buvo:Brazilija,Palestina,Ukraina,Austrija ir Gana.Pralaimėta 4:6 Ukrainai,3:5 Austrijai,1:10 Brazijijai,4:6 Ganai ir lygiosios 5:5 su Palestina.Iš keturių grupių,pirmosios dvi komandos sudarė pirmą aštuntuką,kuris minuso sistema kovojo dėl Pasaulio Čempiono Taurės.Iš mūsų grupės išėjo Brazilija ir Gana.Trečią-ketvirtą vietą užėmusios komandos(Ukraina ir Palestina),sudarė antrą pagal pajėgumą aštuntuką ir kovojo dėl Dignitary Cup, penkta ir šešta komandos (Austrija ir Lietuva) stojo į kovą dėl City of Rio de Janeiro Cup.

 

   Ketvirtfinalyje įveikti Čekai 4:0. Pusfinalyje - 7:2 Kosta Rika .Finale buvome laikyti aiškiais favoritais,tačiau apmaudžiai nusileidome Austrijos komandai 4:5.

  Trečią kartą dalyvavome City Cup finale.Tik vieną kartą,2007 metais,pavyko iškovoti Cape Town Taurę.

   Prieš išvyką į Braziliją,FK"Feniksas", Argentinos benamių futbolo komandos kvietimu, savaitę lankėsi Buenos Airėse,kur sužaidė keletą draugiškų rungtynių su Argentinos komanda.